sistem pergerakan staf SPPK

minggu lepas | minggu ini | minggu depan

Nama Isnin
03/11/2014
Selasa
04/11/2014
Rabu
05/11/2014
Khamis
06/11/2014
Jumaat
07/11/2014
Sabtu
08/11/2014
Ahad
09/11/2014
Hj Zulkeply Bin Abdul Samad
Timbalan Pengarah Spk
PEJABATPEJABATPEJABATPEJABATPEJABAT  
Zaharuddin Bin Saaya
Ketua Penolong Pengarah
Unit Kejuruteraan Awam
PEJABATPEJABATPEJABATPEJABATPEJABAT  
Asyuralyzah Bt Salleh
Penolong Pengarah Kanan
Unit Kejuruteraan Awam
PEJABATPEJABATPEJABATPEJABATPEJABAT  
Latifah Binti Haroon
Penolong Pengarah
Unit Kejuruteraan Awam
PEJABATPEJABATPEJABATPEJABATPEJABAT  
Mohd Fadli Bin Osman
Penolong Pengarah Kanan
Unit Kejuruteraan Awam
PEJABATPEJABATPEJABATPEJABATPEJABAT  
Noor Azizan Bin Itam
Ketua Penolong Pengarah
Unit Kejuruteraan Elektrik
PEJABATPEJABATPEJABATPEJABATPEJABAT  
Marzita Bt Muhammad Tazi
Penolong Pengarah Kanan
Unit Kejuruteraan Elektrik
Validasi Kenaikan Pangkat 2 ptg Aras 5, JPPPEJABATPEJABATPEJABATPEJABAT  
Syaiful Afdzal Bin Ramli
Penolong Pengarah Kanan
Unit Kejuruteraan Awam & Elektrik
PEJABATPEJABATPEJABATPEJABATPEJABAT  
Idasuzana Binti Idris
Penolong Pengarah Kanan
PEJABATPEJABATPEJABATPEJABATPEJABAT  
Azmi Bin Omar
Ketua Penolong Pengarah
Unit Kejuruteraan Mekanikal
PEJABATMesyuarat Pre Kaunsel Lembaga Kurikulum
8.30 - 5.30 ptg, Bilik Mesy. Aras 4
PEJABATPEJABATPEJABAT  
Isnuraini Bt Kassim@ismail
Penolong Pengarah Kanan
Unit Mekanikal, Marine, Aircraft & Petrokimia
PEJABATPEJABATPEJABATPEJABATPEJABAT  
Aida Syariza Bt Othman
Penolong Pengarah Kanan
Unit Mekanikal, Marine, Aircraft & Petrokimia
PEJABATPEJABATPEJABATPEJABATPEJABAT  
Jamaluddin Bin Lantara
Penolong Pengarah Kanan
Unit Mekanikal, Marine, Aircraft & Petrokimia
PEJABATPEJABATPEJABATPEJABATPEJABAT  
Fareed Bin Jaafar
Penolong Pengarah Kanan Unit Mekanikal, Marine, Aircraft & Petrokimia
PEJABATPEJABATPEJABATPEJABATPEJABAT  
Kamal Bin Haron
Penolong Pengarah
Unit Kejuruteraan Mekanikal
PEJABATPEJABATPEJABATPEJABATPEJABAT  
Shah Nazim Bin Shahar
Penolong Pengarah Kanan Unit Mekanikal, Marine, Aircraft & Petrokimia
PEJABATMesyuarat Pre Kaunsel Lembaga Kurikulum
8.30 - 5.30 ptg, Bilik Mesy. Aras 4
PEJABATPEJABATPEJABAT  
Hasanah Binti Md Amin
Ketua Penolong Pengarah
Unit Ict Dan Rekabentuk
10.00 am : Mesyuarat Program Pengajian  Advanced Diploma in Networking (ANS) & Mesiniaga 8.30 am : Mesyuarat Pre Kaunsel Lembaga Kurikulum @ Bilik Mesy BPK Aras 4PEJABATPEJABATPEJABAT  
Ahmad Ridzuan Bin Omar
Penolong Pengarah Kanan
Unit Ict & Pengajian Am
PEJABATPEJABAT

MESYUARAT PEMBANGUNAN FIEST KURSUS BAGI PROGRAM PENGAJIAN TEKNOLOGI MAKLUMAT BIL. 2/2014

@Politeknik Mukah Sarawak (PMU)

MESYUARAT PEMBANGUNAN FIEST KURSUS BAGI PROGRAM PENGAJIAN TEKNOLOGI MAKLUMAT BIL. 2/2014

@Politeknik Mukah Sarawak (PMU)

PEJABAT  
Siti Fadzlina Bt Mohamad Asri
Penolong Pengarah Kanan
Unit Ict & Pengajian Am
PEJABATPEJABATPEJABATPEJABATPEJABAT  
Abdul Razak Bin Kamisan
Penolong Pengarah Kanan
Unit Teknologi
PEJABATPEJABATPEJABATPEJABATPEJABAT  
Ismail Bin Yusof
Penolong Pengarah Kanan
Unit Teknologi
PEJABATPEJABATPEJABATPEJABATPEJABAT  
Aziz Zuddin Bin Othman
Ketua Penolong Pengarah

KURSUS PENGUKUHAN PERUJUK BAHASA SIRI 2


KURSUS PENGUKUHAN PERUJUK BAHASA SIRI 2


KURSUS PENGUKUHAN PERUJUK BAHASA SIRI 2


PEJABATPEJABAT  
Rohaniah Bt. Mohd Nor
Penolong Pengarah Kanan
Unit Teknologi
PEJABATPEJABATPEJABATPEJABATPEJABAT  
Amalina Kamilah Bt Ibrahim
Penolong Pengarah Kanan Unit Teknologi
PEJABATPEJABATPEJABATPEJABATPEJABAT  
Hjh. Sharea @ Shareaha Binti Din
Ketua Penolong Pengarah
Unit Perdagangan & Perkhidmatan
PEJABATPEJABATPEJABATPEJABATPEJABAT  
Rozita Halina Bt Rosli
Penolong Pengarah Kanan
Unit Perdagangan & Perkhidmatan
PEJABATPEJABATPEJABATPEJABATPEJABAT  
Rodzaida Binti Md Alias
Penolong Pengarah
Unit Perdagangan Dan Hospitali
PEJABATPEJABATPEJABATPEJABATPEJABAT  
Norfaizah Bt Abas
Penolong Pengarah Kanan
Unit Perdagangan & Perkhidmatan
PEJABATPEJABATPEJABATPEJABATPEJABAT  
Ruzanna Bt Jubaidi
Penolong Pengarah Kanan
Unit Perdagangan & Perkhidmatan
PEJABATPEJABATPEJABATPEJABATPEJABAT  
Nurul Aida Bt Mohd Nordin
Penolong Pengarah Kanan
Unit Perdagangan & Perkhidmatan
PEJABATPEJABATPEJABATPEJABATPEJABAT  
Nurul Awanis Binti Muhammad
Penolong Pengarah Kanan
Unit Perdagangan & Perkhidmatan
PEJABATPEJABATPEJABATPEJABATPEJABAT  
Azman Bin Mohd Alwy
Ketua Penolong Pengarah
Unit Am, Matematik, Sains Dan Komputer
PEJABATPEJABATPEJABATPEJABATPEJABAT  
Yusni Bin Mohamad Yusak
Penolong Pengarah Kanan
Unit Ict & Pengajian Am
PEJABATPEJABATPEJABATPEJABATPEJABAT  
Noor Faznyzahuda Bt Fuad
Penolong Pengarah
Unit Kejuruteraan Awam & Elektrik
PEJABATPEJABATPEJABATPEJABATPEJABAT  
Suzianah Bt Sahar
Penolong Pengarah
Unit Ict & Pengajian Am
PEJABATPEJABATPEJABATPEJABATPEJABAT  
Noreen Bt Kamarudin
Ketua Penolong Pengarah
Unit Penilaian Kurikulum
PEJABATPEJABATPEJABATPEJABATPEJABAT  
Norhashimah Bt Ab. Hamid
Penolong Pengarah Kanan
Unit Teknologi
PEJABATPEJABATPEJABATPEJABATPEJABAT  
Sazali Bin Ibrahim
Penolong Pengarah Kanan
Unit Kejuruteraan Awam & Elektrik
PEJABATPEJABATPEJABATPEJABATPEJABAT  
Hainani Bt Chik
Penolong Pengarah Unit Ict & Pengajian Am
PEJABATPEJABATPEJABATPEJABATPEJABAT  


Petunjuk:
   Cuti
   Program Luar
   Mesyuarat (Dalaman)
   Mesyuarat (Luar)
   Kursus
Seksyen Pembangunan dan Penilaian Kurikulum, Jabatan Pengajian Politeknik.